Projekt VIZ

Statistiky využívání EIZ v projektu VIZ
Projekt VIZ - Vědecké informační zdroje pro výzkum a vývoj (Reg. číslo CZ.1.05/3.2.00/12.0229), zpřístupňuje prestižní vědecké časopisy vydavatelů OUP a CUP. Konkrétně jde o databáze Oxford Journals kolekce STM, Oxford Journals Archive a Cambridge Journlas STM.

Statistiky využívání
Rok 2014 - Oxford Journals, Cambrige Journals
Rok 2015 (1. rok udržitelnosti), celková statistika využívání databází Oxford Journals, Cambridge Journals.
Rok 2016 (2. rok udržitelnosti), celková statistika využívání databází Oxford Journals, Cambridge Journals.

Aktuální statistika pro rok 2017 Oxford Journals (1-8), Cambridge Journals (1-8).

Obsahy databází Oxford Journals STM a Oxford Archive Science Top Up Collection 2012 a 2013 nlezete zde. Seznam titulů u Cambridge Journals STM zde.

Monitorovací indikátory (MI) stažených plných textů by v době udržitelnosti ideálně měly přesáhnout hodnoty dosažené v předchozím monitorovacím období.

Uživatelská příručka pro databáze Oxford je k dispozici zde.

3loga rgb

MULTIVYHLEDÁVAČ katalog knih a databází

at

ceproniv