Projekt VIZ

Statistiky využívání EIZ v projektu VIZ
Projekt VIZ - Vědecké informační zdroje pro výzkum a vývoj (Reg. číslo CZ.1.05/3.2.00/12.0229), zpřístupňuje prestižní vědecké časopisy vydavatelů OUP a CUP. Konkrétně databáze Oxford Journals kolekce STM, Oxford Journals Archive a Cambridge Journlas STM.

Statistiky využívání
Rok 2014 - Oxford Journals, Cambrige Journals
Rok 2015 celková statistika využívání databází Oxford Journals, Cambridge Journals.
Rok 2016 celková statistika využívání databází Oxford Journals, Cambridge Journals.
Rok 2017
celková statistika využívání databází Oxford Journals, Cambridge Journals.
Aktuální statistika pro rok 2018

Obsahy databází (seznam titulů):
Oxford Journals STM
Oxford Archive (Science) + Top Up Collection 2012 a 2013.
Cambridge Journals STM.

Monitorovací indikátory (MI) stažených plných textů by v době udržitelnosti ideálně měly přesáhnout hodnoty dosažené v předchozím monitorovacím období.

Uživatelská příručka pro databáze Oxford je k dispozici zde.

3loga rgb

MULTIVYHLEDÁVAČ katalog knih a databází

at

ceproniv