POTŘEBUJETE PŘEMÝŠLET? PŘIJĎTE K NÁM DO KNIHOVNY!

Patříte k těm, kterým se lépe studuje a myšlenkově pracuje mimo čtyři stěny svého vlastního pokoje? Leckdo je kavárenský typ a pro práci vyhledává rušno společensky aktivních prostor, jiný zase rád usedá v tichu studoven. Budova naší knihovny stojící v srdci kampusu vám umí poskytnout obojí. Literaturu anebo jiné zdroje si můžete pročítat v kavárně sídlící v přízemí anebo lze zůstat v klidu přímo v zázemí knihovny.

Ocenění v kategorii ,,významný počin v oblasti poskytování veřejných knihovnických a informačních služeb” jsme nezískali jen tak. Čtenáře do našich prostor lákáme nejen stylově vypadajícím interiérem s dostatečným množstvím klidných pracovních míst a klasickými knihovnickými službami, ale především i kvalitními akcemi, které náš provoz doplňují. Můžete tu přemýšlet, ale také se setkávat s mnoha zajímavými lidmi a získávat nespočet inspirace.

Otevírací doba knihovny:
po-čt  8:00-20:00
pá  8:00-17:00
so 8:00-12:00

Najdete nás v kampusu UJEP: Pasteurova 5, Ústí n. L.