OTEVÍRÁME STUDOVNY

Současná příznivá situace nám umožňuje opět mírně rozšířit portfolio poskytovaných služeb. Od pondělí 1. 6. 2020 si tak můžete půjčovat prezenční dokumenty a studovat je přímo u nás v knihovně. Zpřístupněny Vám budou počítačová studovna, individuální studovna, skupinová studovna a také řada studijních míst ve volném výběru a to pouze s mírnými omezeními.

Stále ovšem platí, že pro objednávání dokumentů (absenčně i prezenčně) je nutné i nadále využívat ONLINE FORMULÁŘ (již neaktivní) na webu knihovny. Veškeré objednané dokumenty pak budete mít po našem upozornění připraveny na regálu v knihovně.

V souvislosti s rozvolňováním služeb Vás zároveň informujeme, že  od 1. 6. 2020 nebudou Vaše stávající výpůjčky automaticky prodlužovány. Věnujte proto pečlivou pozornost stavu svého čtenářského konta, kde si vypůjčené dokumenty můžete sami prodloužit.