INDIVIDUÁLNÍ OBJEDNÁVKA LITERATURY

Vážení čtenáři,

rádi bychom Vás upozornili na možnost využití služby INDIVIDUÁLNÍ OBJEDNÁVKA LITERATURY.

Knihovna je stále v plném provozu se všemi kompletně dostupnými službami, vzhledem ale k aktuálnímu vývoji koronavirové situace umožňujeme našim uživatelům minimalizovat pohyb v prostorách knihovny a nabízíme Vám službu zažádat si o vybrané dokumenty prostřednictvím online formuláře s uvedením termínu vyzvednutí.

Knihovnice Vám literaturu připraví na určené místo a potvrdí Vám vyřízení Vašeho požadavku emailem. Připravené dokumenty si pak můžete sami vypůjčit na SelfChecku ve volném výběru. V případě, že si objednané dokumenty nevyzvednete ve stanoveném termínu, budou následující den vráceny zpět do oběhu.