DŮLEŽITÉ INFORMACE K PROVOZU KNIHOVNY

Vážení uživatelé knihovny,

v souvislosti s usnesením vlády, aktuálními opatřeními MZ ČR a KHS ÚK Vás informujeme o aktuálním provozu Vědecké knihovny UJEP v období od 5. 10. až 18. 10. 2020:

• Doporučujeme omezit dobu strávenou v knihovně, prosíme o respektování pokynů zaměstnanců knihovny. K objednávce dokumentů z volného výběru použijte formulář INDIVIDUÁLNÍ OBJEDNÁVKA LITERATURY. Objednávky budou připraveny na konkrétní termín a čas, vyčkejte prosím na potvrzení přijetí požadavku od knihovny. Dokumenty ze skladu si můžete objednávat klasickým způsobem formou žádanek.
  • Dochází k omezení pohybu a pobytu v knihovně. K dispozici je omezený počet studijních míst v PC studovně, kde jsou zajištěny adekvátní rozestupy. Doporučujeme zároveň omezit co nejvíce dobu strávenou v knihovně, prosíme o respektování pokynů zaměstnanců knihovny.
  • K objednávce dokumentů z volného výběru použijte formulář INDIVIDUÁLNÍ OBJEDNÁVKA LITERATURY. Objednávky budou připraveny na konkrétní
  • V individuálních případech je možný přístup ke knihovnímu fondu ve volném výběru za asistence knihovníka.
  • Skenování a reprografické služby jsou nadále plně dostupné, s ohledem ale k nezbytně nutnému pobytu strávenému v knihovně.
  • Uživatelé při vstupu do knihovny jsou povinni mít roušku, použít dezinfekci a dodržovat rozestupy 2m.
  • Zrušeny jsou veškeré kulturní a vzdělávací akce pořádané ve vnitřních prostorách knihovny.
  • Otevírací doba knihovny v tomto období je: PO-ČT 8:00-18:00, PÁ 8:00-17:00, SO 8:00-12:00.

O dalších změnách a opatřeních Vás budeme informovat. V případě nejasností nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem pult@knihovna.ujep.cz nebo telefonicky (+420) 475 28 6024, (+420) 475 28 6026, (+420) 702 201 972