AKTUÁLNÍ INFORMACE O PROVOZU

Vážení uživatelé,

i přes současnou epidemiologickou situaci, kdy knihovna zůstává  pro veřejnost nadále uzavřena, zavádíme nově od pátku 15. ledna 2021 možnost bezkontaktního výdeje knih. Knihy si prosím objednávejte pomocí ONLINE FORMULÁŘE. Objednané dokumenty si následně můžete bezkontaktně vyzvednout vždy od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin u návratového automatu v budově naší knihovny. Před vyzvednutím prosím vyčkejte na e-mail s potvrzením, že jsou pro vás knihy připraveny. Je nutné dodržet sjednaný termín vyzvednutí.

K návratu vypůjčených dokumentů můžete následně využít návratový automat (k dispozici v nepřetržitém provozu). Pro aktivaci automatu je nutné mít s sebou kartu studenta. Knihy lze také případně zaslat poštou na adresu knihovny.

I přes bezkontaktní formu vyzvednutí knih, vás žádáme o dodržování aktuálně platných hygienických opatření.

Další služby, které můžete využít v období omezeného provozu knihovny.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat od pondělí do pátku (8:00-16:00) e-mailem pult@knihovna.ujep.cz nebo telefonicky (+420) 475 28 6024, (+420) 475 28 6026, (+420) 702 201 972.