Individuální objednávka literatury

K objednání dokumentů vyplňte níže uvedený formulář včetně předpokládaného termínu vyzvednutí.

Při volbě termínu berte prosím v úvahu dobu nutnou na přijetí požadavku, jeho zpracování a otevírací dobu knihovny.

Jakmile bude Vaše objednávka vyřízena a požadované dokumenty připravené k vyzvednutí, budeme Vás informovat emailem nebo telefonicky o vyřízení Vašeho požadavku (nejpozději do jedné hodiny od odeslání požadavku). Termín vyzvednutí knih je nutné přesně dodržet, pracovníci knihovny ho mohou přizpůsobit provozním podmínkám. Vyčkejte proto na zpětné potvrzení a zkontrolujte si pozorně smluvený termín vyzvednutí.

Výdej objednaných dokumentů je umožněn v rámci otevírací doby knihovny ve volném výběru. Vstup do knihovny je povolen pouze studentům UJEP, pedagogům a zaměstnancům UJEP s platným negativním testem. Připravené objednané dokumenty si vypůjčíte na SelfChecku. Uživatelé z řad registrované veřejnosti mohou žádat o vypůjčení dokumentů přes výdejové okénko. V případě, že si objednané dokumenty nevyzvednete ve stanoveném termínu, budou následující den vráceny zpět do oběhu. Žádáme vás o dodržování aktuálně platných hygienických opatření.

Přečtěte si prosím i zásady zpracování osobních údajů naší knihovny.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

V případě nefunkčnosti formuláře nás kontaktujte na: pult@knihovna.ujep.cz.

V případě, že bude potřeba změnit nebo upravit objednávku, kontaktujte nás: (+420) 475 286 024, (+420) 475 286 026, (+420) 702 201 972 nebo pult@knihovna.ujep.cz.