VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH VĚDECKÉ KNIHOVNY UJEP

Školení elektronických zdrojů I.

EIzV úterý 6. 10. 2015 od 10:00 hod. bude v počítačové studovně probíhat školení na téma elektronické informační zdroje. V rámci této akce se dozvíte mnoho zajímavých a užitečných informací z dané problematiky. Všichni zájemci o tento unikátní a cenný zdroj informací jsou srdečně zváni.

Seminář Citace Pro

prednaska citace pro plakat na fbVe středu 7. října 2015 se v 9:30 hod uskuteční v počítačové studovně přednáška Zjednodušte si citování s Citace Pro. Přednáší Mgr. et Mgr. Zuzana Teplíková, spoluautorka knihy Naučte (se) citovat. 

Burza knih

burza knih plakat na fbDne 6. října 2015 se v prostorách univerzitního kampusu (lobby MFC, 10:00 - 14:00) uskuteční  burza knih. Kdokoliv může přinést a sám nabídnout k prodeji své knihy. VK UJEP bude na burze prodávat za symbolickou cenu knihy, které byly vyřazeny z knihovního fondu. 

Týden knihoven 2015

tyden knihoven plakat na fbV rámci celostatní akce Týden knihoven 5-11. 10.2015 připravuje knihovna celou řadu zajímavých aktivit. 

Více zde

Výstava Podstávkový dům v údolí Ploučnice

podstávkovýVýstava, kterou nám zapůjčil NPÚ ÚOP v Ústí nad Labem, je aktuálně instalovaná v prostorách volného výběru naší knihovny až do konce měsíce října. Vstup volný. Více zde 

CitacePRO

CitaceProVážení studenti, těm z Vás, kteří při psaní diplomek a seminárek stále „bojujete“ s citacemi a chtěli byste mít pomocníka, který za Vás rychle a jednoduše citaci vytvoří, si dovolujeme připomenout, že máte možnost bezplatně využívat plnou verzi online citačního manageru CitacePRO. Přihlašovací jméno a heslo do služby je shodné s přihlašovacími údaji do Eduroam konta. Více zde.

Výtvarné dílo měsíce

ZÁŘÍ 2015 - MAREK ŠTIM

samorost1 nahled 1Marek Štim

Samorost

Fotografie 2013

O autorovi

 

 MULTIVYHLEDÁVAČ katalog knih a databází

 

  at

eds1

knihkupectvi

ptejtese

logo sever knih

npu

logo-muzeum