Jak pracovat s EBSCO DISCOVERY

Zveme vás na online seminář: Jak pracovat s EBSCO DISCOVERY, které bude probíhat ve čtvrtek 1. 12. 2022 od 16:3017:30 hodin v prostředí MS TEAMS. Pro přihlášení k události použijte níže uvedený link, který bude aktivní 10 minut před začátkem školení. Školením vás provede Mgr. Karolína Podloucká (EBSCO Customer Engagement Manager).

📌 Přihlašovací link ke školení 1. 12. 2022 od 16:30

📌 Leták ke stažení

📌 Prezentace ze školení (k dispozici po události)

Anotace: Potřebujete najít vhodné studijní materiály? Přijďte si poslechnout přednášku Jak pracovat s EBSCO Discovery. Multivyhledávač, díky kterému můžete prozkoumat elektronické zdroje knihovny i knihovní katalog. Pokud hledáte vhodné studijní materiály nebo podklady pro psaní závěrečné práce či výuku, poradíme vám, jak v databázi efektivně vyhledávat, používat limitery / rozšiřující podmínky a jak pracovat s vyhledanými výsledky. Představíme, jak vám osobní složka může usnadnit třídění nalezených výsledků a práci s nimi a jak na jednom místě prohledávat všechny dostupné elektronické zdroje knihovny.

K MS Teams se můžete připojit přes nainstalovanou aplikaci nebo přes webový prohlížeč bez nutnosti instalace.
Místnost bude otevřena vždy 10 minut před začátkem webináře, abyste si mohli vyzkoušet funkčnost spojení. Po dobu výkladu vám bude vypnut mikrofon. Z důvodu zajištění kvality přenosu si prosím vypněte kameru.